2020 Resimli Yeni Yıl Mesajları

Admin Özel Günler 26.Eyl.2020 984 görüntülenme 2 yorum

2020 Resimli Yeni Yıl Mesajları

Merhaba değerli okurlarımız 2019 yılını geride bırakarak yeni bir yıla girmeye hazırlanıyoruz.

kimilerine göre 2019 yılı mutluluk dolu olmuştur sevgi dolu ve heyecan dolu olmuştur kimilerine göre ise aşk acısı dertler ile bir yıl olmuştur yine de insanoğlu ümidini kesmeyerek her gün yeni bir güne başlamıştır bu yeni gün içerisinde çeşitli beklentileri ve arzuları olmuştur herkesin kendisine göre bir dileği bir isteği vardır öyle yada böyle 2019 yılını geride bırakıyoruz bizim ise tek temennimiz 2020 yılının herkese hayırlı ve bol kazançlı bir yıl olmasını dikemektir.

2020 yılında kimler neler yapacak, insanları neler bekliyor güzel bir yıl mı olacak yoksa kötü bir yıl mı olacak bunun tesiti sizler geçmişinize bakarak ve ileriye yönelik yapacağınız planlarla belirliyeceksinizdir.

Şimdiden tüm okurlarımıza ve vatanımıza milletimize 2020 yılının uğurlu gelmesini dilerek sizler için Resimli yıl başı mesajları hazırladık bir birbirinden güzel resimli mesajlar, resimli sözler, yılbaşı sözleri ve yılbaşı resimli sözleri ni sizler için derledik işte o resimli mesajlar. yeni yılda bir ömür boyu mutluluklar dileriz

 

hareketli resimler adına incelemenizi istediğimiz konumuz ise Yeni yıl hareketli resimler  adlı konumuzdur

Bir birinden anlamlı, birbirinden eğlenceli ve duygusal hem arkadaşlarınıza hemde sevgilinize yollayabileceğiniz güncel yeni yıl resimli mesajları içermektedir.

Şimdiden bütün kullanıclarımız ve türkiye cumhuriyetinin yeni yılını kutlarız bu günde sizlere yılbaşı resimli sözleri ve yılbaşı resimleri paylaşacağız konumuzu her gün güncel tutarak sizlerin daha güzel resimlerle buluşmasını sağlamak için uğraşmaktayız bu uğraşmalarımızı konu altına yorum ve sosyal medyada paylaşımlar yaparak desteklerseniz bizleri mutlu etmiş olursunuz

resimli yilbasi mesajlari4

resimli yilbasi mesajlari3

resimli yilbasi mesajlari3

resimli yilbasi mesajlari1

resimli yilbasi mesajlari

2020 yılbaşı kutlama1

2020 yılbaşı kutlama

2020 yılbaşı kutlama3

2020 yılbaşı kutlama6

2020 yılbaşı kutlama5

2020 yılbaşı kutlama4

 

2020 yılbaşı kutlama2

kisa yeni yil mesajiyeni yil mesajlariyeni yil tebrikyeni yil tebrik mesajiyilbasi kutlama mesajiyılbasi tebrigi

 

yılbaşı resimleri

 

2020 yeni mesajları ve 2020 resimli yıl başı kutlama mesajları

 

Bir birinden güzel yeni yıl mesajları sizler için seçtiklerimiz.

 

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar...

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsın!

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.

Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

Seni yeni yıl partisi için bir servet harcamaktan kurtardım. Hemen mail’lerine bak ve online yapacağımız partinin hazırlıklarına hemen başla. Mutlu yıllar!

Yılbaşından beş dakika önce bir pizza sipariş edeceğim ve geldiklerinde bu siparişi bir yıl önce verdiğimi söyleyeceğim. Mutlu yıllar!

Acı ve gözyaşının daha güçlü olmamanıza yardımcı olduğunu söylüyorlar, bu yüzden ben de sana bu sene daha fazla gözyaşı ve acı diliyorum. Böylece geçen yıldan daha güçlü olabilirsin. Mutlu Yıllar!

Artık sana daha fazla başarı dilemek istemiyorum. Zaten birçok şeyi başardın. Bu yıl benim olmalı. Bana mutlu yıllar dile!

Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu mutlu bir yeni yıl dileğiyle…

Geçmişi unutup yeni bir başlangıcı kutlamanın zamanı geldi. Mutlu yıllar!

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar yapma ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar!

Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Yorumlar
Admin
Eklememizi istediğiniz 2020 yeni yıl resimli mesajları var ise yorumdan ulaşabilirsiniz yada üye olarak kendinizde güzel resimler paylaşabilirsiniz.
Selma
resimli sözler adı altındaki başlılardan güzel resimli sözleri buradan alıyorum yeni yıl mesajları ile ilgili de sanırım buradan alacam 2020 yıl başı mesajları için teşekkür ederim

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

173 Ziyaretçi