2021 Yeni yıl Resimli mesajları ve Kutlama mesajları

Admin Özel Günler 29.Ara.2021 4903 görüntülenme 0 yorum

2021 Yeni yıl Hareketli Resimler

Resimli yeni yıl kutlamaları

Merhaba değerli arkadaşlar yeni yıla girerken sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz 2021 hareketli resimleri sizler için değerledik.

Yılbaşı kutlamaları heyecanla beklenirken insanlar bir yandan da kutlamalar sırasında birbirlerine kutlama mesajları yollamaktadır bu kutlama mesajları , hareketli resimler olarak sizler için paylaşıyoruz hareketli yeni yıl resimlerini isterseniz sosyal medya hesaplarınızda istersenizde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

2021 yeni yıl mesajları

yeni yıl 2021 e az bir süre kalmışken çoğu çift antalya otellerinde yerini ayırtmışken antalyada havalar git gide kötüye giderek yağmur yağışı kontrolden iyice çıkmıştır pandemi dönemine denk gelen bu yağmöurlar pandemi sırasında evde kalanlara okey oynamak için güzel bir fırsat vermektedir bizde sizlerin evde kalmasını düşünerek okey oyna adında güzel bir düz okey tasarladık umarız güzel vakitler geçirirsiniz.

 

2021 New year messages

Hello dear friends, we have valued the moving pictures that you can share with your loved ones as you enter the new year.
While the New Year's celebrations are eagerly awaited, people have sent congratulatory messages during the celebrations, we share these celebratory messages as animated pictures for you, you can share animated New Year's pictures on your social media accounts or on your social media accounts. 

 

Birbirinden eğlenceli, birbirinden güzel ve anlamlı resimli yeni yıl mesajları sizler için hem arkadaşlarınızla hemde sevgilinize aşkınıza gönderebileceğiniz resimli , hareketli , gif 2021 yeni yıl mesajları içermektedir

 

 

en yeni ve Orijinal Yılbaşı Mesajları 2021 Özel 21 Mesaj

 

Sevgilin, dostun, ailen, akrabaların, iş veya okul arkadaşların ya da yakınların için yılbaşı hediyesi almayı planlıyorsan üzerinde küçük bir kartla yılbaşı mesajı gönderebilirsin! Mutluluk veren yeni yıl dilekleri ve anlamlı sözleri senin için hazırladığımız listenin içinden seçip dilediğin kişiye sunabilirsin. Böylece hem aldığın hediyeye müthiş bir anlam yüklemiş hem de bu kartı hediye ettiğin kişiye tüm samimiyetini göstermiş olacaksın. 

yeni yıl mesajı

Yerli ve yabancı kaliteli marka devlerini online olarak tek platformda buluşturan, güvenli alışverişin adresi eçanta editör ekibi olarak şimdiden tüm iyi şansın seninle olacağı sağlıklı, mutlu ve iyiliklerle dolu keyifli seneler dileriz!

 

 

Tebrikler! 2020 yılında göstermiş olduğun üstün gayret ve başarılarından dolayı 2021 yılına giriş yapabilmeye hak kazandın! Seni kutlar, azim ve istikrarında süreklilik dilerim… Mutlu seneler!

 

Yeni yılda sana, sevdiklerine ve ailene hayallerinin daha da ötesinde sağlıklı, huzurlu, mutlulukla dolu günler dilerim. İyi seneler!

yeni yıl resimli mesajları 5

2021 yılında daha önce ertelediğin, gerçekleştiremediğin tüm hedeflerine ulaşma yolunda şans; kalbinde doyasıya mutluluk; sevdiklerine ve tüm ailene sağlık dilerim. Mutlu, huzurlu yıllar!

 

2020 yılını tek parça halinde atlatmış biri olarak önünde aşamayacağın engeller yok; sadece motivasyona ihtiyacın var! Kendine ve hayallerine sıkı sıkı tutunarak hızlı yol alabileceğin başarılı bir yıl dilerim. Mutlu seneler!

yeni yıl mesajları 6

En kötü yılın 2020 olsun o da geçti gitti çoktan! 2021 sana tüm güzelliklerini, bereketini ihtişam ve bollukla getirsin. İyi şans ve mutluluk seninle olsun. Gülücüklerle dolu anılar biriktirebileceğin yeni bir yıl dilerim…

 

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde tüm dileklerini gerçekleştirebileceğin tüm gücü ruhunda toplayabilmeni dilerim. İyi seneler!

 

Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar, sağlıklı ve huzurlu günler her daim seninle olsun. Mutlu seneler!

yeniyıl mesajları

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum… Sen de yarınlara umutla bakabileceğin, gözlerinde hayat enerjisinin her daim parlak ve canlı olacağı zinde bir yıl dilerim. Mutlu seneler!

 

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın… Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantın boyu karşılaştığın zorluklardan çok daha güçlenerek ve ders alarak kolayca çıkmanı temenni ederim. İyi seneler!

 

2021 yılında sağlık, mutluluk, bereket, bol kazanç ve doyasıya aşk seninle olsun. Neşe dolu yıllar!

 

Hoş geldin 2021! Bu kartı okuyan güzel kalpli insanın ruhunda neşe ve canlılık her daim güneş gibi sıcacık olsun! Mutlu seneler dilerim…

 

2021 yılında tüm dileklerini gerçekleştirebilecek mucizevi şansı, bolluk ve bereketi kolaylıkla hayatına çekebilmeni, pozitif enerjileri ve sağlığı her daim yanıbaşında dilerim. Yeni yılın en içten dileklerimle kutluyorum. Sana ve sevdiklerine musmutlu seneler!

2021 yeni yıl

2021 yeni yılınızı içtenlikle kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler, iyi seneler!

 

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler! Senin için 2021 senesinin, ileriki yıllarda ‘iyi ki’lerle hatırlayacağın, gülümseyerek anlatacağın, hatırladıkça mutlu olacağın bir yıl olmasını tüm samimiyetimle diliyorum. Mutlu ve sağlıklı seneler!

 

Tüm sessizlikleri gülüşlerinin, şen kahkahalarının dolduracağı eğlenceli bir yıl dilerim. Sana ve sevdiklerine mutlu seneler, nice güzel yıllar!

 

Geleceği oluşturacak her yeni yılın, günün ve dahi saatin sana mutluluk, heyecan, yaşam enerjisi, şans ve sağlık getirmesini içtenlikle diliyorum. Kucak dolusu sevgiler, mutlu seneler!

 

Geçmişi affedip, derslerini olgunlukla karşılayıp yeni yılın mutluluk dolu günlerine kucak açmanın zamanı geldi! 2021 yılında keyif alacağın, gülücüklerinle çevrene neşe saçacağın harika anılar biriktirmeni diliyorum. Nice mutlu, güzel ve sağlıklı yıllar!

 

Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Adımların seni hedeflerine, hayallerindeki mutluluğa büyük bir kararlılıkla götürsün. Yeni yılın kutlu olsun!

2021 yeni yıl 5

Mutlu insan kendisine ve sevgisine güvenendir… Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda 2021 sana tüm güzellikleri sevgiyle, bereketle getirsin. Mutlu yıllar!

 

Yeni yılda seni mutlu edecek müjdeler bolca gelsin! Sağlığının, sahip olduklarının ve sevdiklerinin kıymetini bileceğin, kendini keşfetme yolunda emin adımlarla yürüyebileceğin bolluk ve şans dolu 2021 dilerim. Mutlu, huzurlu, keyifli seneler!

 

Karşılamakta olduğumuz 2021 yılında hayallerini gerçekleştirebilme younda ihtiyacın olan tüm yeterlilikleri rahatça kuşanıp yoluna mutlulukla devam edebilmeni içtenlikle diliyorum. Kucak dolusu sevgiler, sağlıklı seneler!

 

 

yeni yıl kutlama mesajları

 

 

 En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar. 

 Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 

 

hareketli yeni yıl mesajları 1

 

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz

 

 

Allah'ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

 

2021 yeni yıl 10

 

 

2021 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

 

 

2021 yeni yıl 9

2021 hareketli mesajlar

 

2021 yeni yıl 8

 

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim… Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar… 2021 yeni yılınız kutlu olsun

 Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata Gülümseyin, 2021 Yılınız Kutlu Olsun...

 

 

2021 yeni yıl 7

 

2021 yeni yıl 6

 

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

2021 resimli mesajlar

 

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.Hayatımda

tanıdığım ilk erkek ilk kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun babacığım.

 

2021 yeni yıl 4

 

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle. 2019 yeni yılınız kutlu olsun

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!!

 

 

2021 yeni yıl 3

 

Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

 

 

2021 yeni yıl 2

 

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar. 

 

 

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 

 

yeni yıl mesajları 5

 

yeni yıl mesajları 4

 

EN GÜZEL YILBAŞI MESAJLARI 2021 

 

yeni yıl mesajları 3

 

yeni yıl mesajları 2

 

yeni yıl mesajları 1

 

hareketli yeni yıl mesajları

 

hareketli yeni yıl mesajları 6

 

hareketli yeni yıl mesajları 5

 

hareketli yeni yıl mesajları 4

 

hareketli yeni yıl mesajları 3

 

hareketli yeni yıl mesajları 2

 

yeni yıl resimli mesajları

 

yeni yıl resimli mesajları 10

 

yeni yıl resimli mesajları 9

 

yeni yıl resimli mesajları 8

 

yeni yıl resimli mesajları 7

 

yeni yıl resimli mesajları 6

 

 

yeni yıl mesajları 7

 

 

yeni yıl mesajları 8

 

yeni yıl mesajları 9

 

yeni yıl mesajları 10

 

yeni yıl mesajları 11

 

yeni yıl mesajları 2021 1

 

yeni yıl mesajları 2021 2

 

 

yeni yıl mesajları 2021

 

yeni yıl mesajları

 

yeni yıl resimli mesajları 1

 

yeni yıl resimli mesajları 2

 

yeni yıl resimli mesajları 3

 

yeni yıl resimli mesajları 4

 

2021 kutlama mesajları 2021 yıl başı mesajları etkileyici yeni yıl mesajları hareketli mesajlar hareketli resimler kutlama mesajları resimli yeni yıl resimli yeni yıl kutlamaları sevgiliye yeni yıl mesajı sevgiliye yeni yıl mesajları yılbaşı yılbaşı hareketli mesajlar yılbaşı kutlamaları

2022 yılbaşı mesajları olarak sizlere paylaştığımız 2022 yıl başı resimli mesajlarından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

64 Ziyaretçi