Ağır sözler

Admin Tanıtım Yazıları 04.Şub.2021 85 görüntülenme 0 yorum

imgpsh fullsize anim

Ağır sözler yazımızda en ağır sözler, ağır laflar, sevgiliye ağır mesajlar ve en anlamlı ağır yazılar 2020 bulabilirsiniz.

Ağır Sözler

Benim sertliğim sana değil, had bilmeyenlere. O yüzden benden korkmana gerek yok özü sözü güzel.

Bazen yalnızlık korkutuyor beni. Tek kalmak tek ölmek. Ama bir yandan gülüşün geliyor aklıma ve bir anda içim ısınıyor.

Duydum ki ben gidince yapayalnız kalmışsın. Bir çare bir tek. Görenler ölü gibi diyormuş. An gelir göz görmez. İşte böyle çekersin.

Ben seni ne kadar çok sevmiştim. Ben seni ne kadar çok özlemiştim. Sen karanlığın peşinde giderken ben aydınlığın peşinde koşmuştum. Şimdi ne senin nede aydınlığın peşindeyim.

Bakmak kömür gözlerinde. Ne suç işlesen de affedesim gelir. Bakmak öyle masum. Kullanma bu yanımı. Biliyorsun ki ben senin baktığında nefes alabiliyorum.

Ağır abi olmak öyle kolay mı? Kendinden ödün vermeyeceksin. Tek olacaksın. En önemlisi de her rüzgarda yıkılmayacaksın.

Bizim her limanda sevgilimiz olmaz. Bizim tek bir limanımız olur orda da yolumuzu bekleyen bir çift göz. Rüzgarın peşinde gitmeyiz. Sevgilinin rüzgarı bize yeter.

Sözlerim sana koysun diye yazmıyorum bu satırları. Okuduğunda kalbine bir bıçak saplansın diye yazıyorum. Her kelimem bir ok olsun yüreğine. Çünkü sözünde durmayan sensin. Gitmek yok demiştin şimdi çok uzaktasın.

Bahar gelecek yeniden yeşerecek o çiçekler. Ama senle değil bir başkasıyla. Çünkü sen sana verdiğim çiçeği soldurdun.

Ağır olmak bizim kanımızda var. Öyle senin bildiğin gençler gibi değiliz biz güzelim. Dik durur her lafa boyun bükmeyiz. Biz delikanlılığı babadan merhameti anadan öğrendik.

Biz harama el sürmeyiz. Bize elini uzatma. Yani bizim kalbimizde olursun ya da uzağımızda. Şıp sevmeyiz. Seversek ömürlük severiz gözü güzel.

Karanlığın sonundaki aydınlığa ulaşmak istiyorsan yola kimle çıktığına dikkat et. Yanına olanlar o yolun ilk engelinde seni terk etmesinler.

Hasretim boynuma dolanmadan gelsen. Gözlerim kör olmadan gelsen. Yolunu gözlemekten yoruldu bir çift göz. Ha kapandı ha kapanacak.

Ben senin adını kalbime yazacaktım. Eskilerden yer bulamadım. Çünkü biz giden her sevgiyi kalbimizde bir odaya saklar ve hapsederiz. Öyle yaşadıklarımızı bir anda unutamayız.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

63 Ziyaretçi