Anneler günü mesajları

Admin Özel Günler 08.May.2022 3398 görüntülenme 0 yorum

Merhaba değerli arkadaşlar Yarın Anneler günü ve değerli annelerimizi unutamayız Anneler gününe özel resimli sözler ve mesajlar sizler için hazırladık.

Cennet annelerin ayakları altındadır diye boşa söylenmemiştir annelerimizi bir tek anneler gününde değil her zaman değerini bilmemiz gerekir diyerek sözü Resimli Anneler günü mesajları, Hareketli Anneler günü mesajları, Hareketli Anneler günü sözleri olarak sizlere paylaşıyorum.

Bu gün 10 Mayıs Anneler günü  tüm dünyayı etkisi altına alan corovavirüs Anneler gününü de maffetmeyi başarmıştır malum yasaklardan dolayı sosyal mesfe korunması adına insanlar sürekli bir tehlike içindeyken annelerine hediye alamayanlar dahi olacaktır yinede üzülmeyin anneniniz günü bir tek bu gün değil her gün annelerin günüdür bunu en iyide anneleriniz bilmektedir. tekrardan anneler gününü kutlu olsun aşağıda sizler için tekrardan belirtiğimiz Anneler Günü mesajları , Resimli anneler günü mesajları, Hareketli Anneler günü mesajları, Anneler günü sözleri, Anneler günü şiirleri, gibi Resimli sözler paylaştık.

2021 yılının zorluklarına rağmen en güzel günleri bizlere sunan annelerimiz için

2021 yılı anneler günü mesajları

Anneler günü resimli mesajlar

hareketli anneler günü mesajları4

anneler gunu mesajlari6

hareketli anneler günü mesajları3

 

anneler gunu mesajlari

hareketli anneler günü mesajları2

anneler gunu mesajlari4

hareketli anneler günü mesajları1

anneler gunu mesajlari3

hareketli anneler günü mesajları

anneler gunu mesajlari2

anneler gunu mesajlari1

 

 

2020 ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE ŞİİRLERİ

* Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

* Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

*Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

*Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

*Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

* Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.

* Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

* Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

* Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

* Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

* Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim… Başımı dizlerine koymaya geldim.

* Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle..

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

216 Ziyaretçi