Antalya Havalimanı Ulaşım Transfer Hizmetleri

Utku Tanıtım Yazıları 03.Mar.2020 22 görüntülenme 0 yorum

Antalya Havalimanından Antalya il sınırları içerisinde olan tüm konaklama mekânlarına kişiye özel transfer yapılmaktadır. Antalya Havalimanı transfer ücretlendirmesi şeffaf bir şekilde tercih ettiğiniz otelin havalimanına uzaklığı baz alınarak yılın 365 günü günün 24 saati aynı mantıkla adil bir şekilde hesaplanmaktadır. Rezervasyon yapmak için REZERVASYON tıklayınız.

Havalimanı Belek Transfer;

Antalya havalimanına yaklaşık 33 km uzaklıkta olan onlarca beş ve 4 yıldızlı Belek Otellerinin bulunduğu turizm merkezine yılın 365 günü 24 saat transfer hizmetimiz mevcuttur. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiye REZERVASYON linkinden ulaşabilirisiniz. Ortalama transfer süresi 30-45 dakika arasında sürmektedir.

Havalimanı Kemer Transfer;

Havaalanına yaklaşık 60 km uzaklıkta olan Kemer çok sayıda otelin bulunduğu tercih edilen bir turizm merkezidir. Ortalama 50-70 dk süren yolculuğumuzda konfor, güvenlik, kalite ve ekonomi ön planda tutulmaktadır.

Havalimanı Manavgat Transfer;

Antalya’nın doğu bölgesinde yer alan Manavgat ilçemiz Antalya Havalimanına 67 kilometre uzaklıkta bulunup ortalama hava koşullarında 1 saat 10 dakika sürmektedir. Fiyatlar Hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. https://www.ulasimtransfer.com

Havalimanı Alanya Transfer;

Antalya’nın en doğu noktasında bulunan 125 km uzaklıktaki çok sayıda  dört ve 5 yıldızlı otelin bulunduğu çok tercih edilen bir turizm merkezidir. Antalya’ya yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika uzaklıktadır. Antalya Alanya arasında 80 den fazla trafik ışığı bulunmaktadır. Bundan dolayı transfer süresi uzun zaman almaktadır.

Havalimanı Kaş Transfer;

Antalya’nın batı ucundaki harika doğası ve denizi ile ün salmış turizm merkezlerinden biridir. Antalya Havalimanına ortalama 200 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Sahil şeridinden gidildiğinde ortalama 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Havalimanı Olimpos Transfer;

Antalya Havalimanından ortalama 100 km uzaklıkta daha çok bungalov tarzı yapıların ve konaklama mekanlarının bulunduğu henüz betonlaşmanın uğramadığı antik kentinde içinde bulunduğu müdavimlerin tatil yeri olan Olimpos’a transfer süresi ortalama 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Havaliman Çıralı Transfer;

Yanartaş ile ün salmış olan dünyada görülmesi gereken yerler listesinde bulunan çıralı turizm bölgesi dünyaca ünlü “Carette Caretta” kaplumbağaların yumurtladıkları nadir bölgelerden biridir. Antalya havalimanına yaklaşık 90 km uzaklıkta ve normal hava koşullarında transfer süresi 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Havalimanı Adrasan transfer;

Antalya doğal turizm merkezlerinden çıralı olimpos adrasan üçlüsü arasında yer almaktadır doğal güzelliğinin yanı sıra el değmemiş doğal denizi ve koylarında tatil yapmak isteyen misafirlerimizin transfer hizmetini sağlamaktayız. Antalya havaalanına ortalama 110 km uzaklıkta bulunup tahmini transfer süresi 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Havalimanı Kalkan Transfer;

Antalya’nın batı ucundaki son turizm merkezidir. Antalya havalimanına 240 km uzaklıkta olup yaklaşık transfer süresi 4 saat sürmektedir. Dünyaca ünlü Patara plajı ve Kabotaj plajlarını ziyaret etmek isteyen değerli turizmciler için vazgeçilmez bir turizm merkezidir.

Yorumlar
Bu yazı yoruma kapalıdır.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

29 Ziyaretçi