Arkadaşlık Teklifi Sözleri

Admin Aşk Sözleri 29.Ağu.2019 36 görüntülenme 0 yorum

evlilik teklifi2

Arkadaşlık Teklifi Sözleri

Güne ilk gözlerimi açtığımda aklıma ilk senin geliyor olman bile seninle bir ömür geçirmek için yeterli bir sebep. Senin için de yeterliyse her sabah günaydın dediğim ilk insan olmaya ne dersin?

Senin hatırının yanında kahvenin 40 yıllık hatırının lafı olmaz. Ama yine de kahve içmeye değecek meselelerimiz var bence. Bir kahve?

Dünyadaki en güzel yön tarifi seni gösterip sevgilim demek olurdu. Bu mutluluğu bana yaşatıp bir ömür yönümü çizer misin?

Pusulaya ihtiyaç duymadan olduğun yöne doğru gideceğim bir hayat düşledim. Beraber hayalleri anılara çevirelim mi?

Dünyanın bir mucizeye ihtiyacı var. Lütfen ellerimi tutar mısın?

Artık bana dert değil de derman olsan diyorum?

Seninle çıktığımız yolun sonunun güzel olacağına ve asla geri dönmek istemeyeceğimize ben eminim. Seni de inandırmak isterim?

Doğru insanı nerede görse tanıyor insan. Kırk metre öteden ev gibi kokuyor, yuva gibi sıcacık hissettiriyor. Ben ne hissettiğimden artık eminim. Peki sen bana yuva olmak ister misin?

İstiyorum ki kokun sinsim üstüme, hayatıma… Sen gibi kokmak sen gibi konuşmak sen gibi bakmak istiyorum. Kendini benimle paylaşır mısın?

Umut kelimesi en çok senin adının yanına yakıştı yıllardır. Şimdi bir kapı aralığı istiyorum senden. Yılların hatırına bizim için birlikte yürünecek bir yol çizmeme izin verir misin?

Bir hayatın yolunu tek başına çizmek kolay olmuyor. Seninle geçirmek istediğim hayatı güzergahını belirlememde bana yardım eder misin?

Bunca tesadüfün anlatmak istediği bir şeyler var. Tüm evren bizi bir araya getirmek için çabalarken, bize bir şans vermemek sence de haksızlık değil mi?

Dünyanın döndüğüne sen başımı döndürdükten sonra inandım. Başımı döndüren kadın! Dünyanın sürekli döndüğüne beni inandırır mısın?

Ruhun gıdası müzik derler. Benimkinin ise tek gıdası senin kalp atışların. Kalbinin ritmini istediğim gibi dinleyebileceğim bir hayat istiyorum. Bana evet der misin?

Hayat kısa. Bugün ya da yarın ölebiliriz. Birbirimize kavuşmakta daha da geç kalmayalım olur mu?

Senin olmadığın bir hayatta kuruyup gitmektense, seninle kısa bir ömrü tercih ederim. Tut ellerimi kışın ayazına, çölün sıcağına bırakma beni. Birlikte yol alalım bilinmeze olmaz mı?

Şu hayatta illa biri tarafından üzüleceksem veya kırılacaksam bu sen ol istiyorum. Ne çekersem çekeyim, çektiğime değecek bir insan istiyorum. Sadece mutluluğu değil mutsuzluğu da beraber aşalım artık. Olur mu?

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

245 Ziyaretçi