Efkarlı Sözler

Admin Anlamlı Sözler 29.Ağu.2019 103 görüntülenme 0 yorum

Efkarlı Sözler

Hayatın yükü ağır gelir bazen. Çekersin. Hem o yükü, hem derinden bir oof çekersin. Sonrasında efkar basar tüm benliğimizi. Sevdiklerimizin vefasızlığı, dostlarımızın riyakarlığı. Ağır gelir. Çekersin.. Hem o yükü, hem derinden bir oof çekersin.

 

Her gün biraz daha artıyor yalnızlığım. Kafa tuttum en güçlü sensizliklere. Sen yeter ki mutlu ol. Ben tüm efkarımla direnirim, en acımasız günlere.

Sevenler için, mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Seviyormuş gibi gözükenler için ise, bahaneler oldukça çoktur. Can vermeli seven yürek için. Üzülmeye değmez, sahte bir aşk için.

Bu kadar vefasızlığın ardından, ederin kalmadı şu seven yüreğimde. Ben seninle boşa geçen günlerime yanarım. Hiçbir değerin kalmadı. Kim ne derse desin, ben seni hiçe sayarım.

Öyle umut hırsızları vardır ki. Ömrünüze ömür katacak gibi hayatınıza girerler. Ama ömrünüzden ömür çalarak, hayatınızdan giderler.

 

Hayatta bazen doğru olanı yapmak için, en sevdiklerinden bile vazgeçersin. Bazen de hayallerinden bile.

Bakmayın siz benim deli dolu, sitemkar birisi olduğuma. Sol yanımda durmadan ağlayan, garip bir çocuk beslerim aslında.

Gecenin en karanlığında, zifiri siyahlıkta hayallerim var benim. Yaptığın tüm vefasızlıklar, yanına kar kalsın senin.

Gökkuşağı gibi renkli dünyamız, birkaç kendini bilmez yüzüne simsiyah oldu. Gülücük dolu gözlerimize, vefasızlar yaş doldurdu.

 

Sadece söylediklerime bakmayın benim. Söyleyemediklerimde çoktur benim. Beni gerçekten anlamak istiyorsanız, söylediklerim yerine, sustuklarıma kulak verin.

 

Aşkta ayrılığı kabullenmek, kendi mezarına toprak atmak kadar zordur. Severek seviliyorsan, işte gerçek huzur odur.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

187 Ziyaretçi