En güzel Doğum Günü Mesajları

Admin Güzel Sözler 17.Şub.2020 677 görüntülenme 2 yorum

Merhaba arkadaşlar 2020 yılının en güzel ve güncel doğum günü mesajlarını sizler için derledik bu güzel sözler arkadaşlarınızın da hoşuna gideceğinin düşünerek paylaşımda bulunduk dilerseniz sosyal medyalarda paylaşım yaparak arkadaşlarınız ve sevdiklerinize gösterebilirsiniz.

JxxLl 1541768638 8877

En güzel Doğum Günü Mesajları

Her mum yaşamının ışığıdır, pastandaki mumlar arttıkça hayatın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın MÜBAREK OLSUN.

Senelerin sormadığı, yolların yortmadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın MÜBAREK OLSUN.

Pastanın çevresinde beğendiklerin, kalbinin çevresinde sevgilerin, senin çevresinde hayallerin olsun, doğum günün MÜBAREK OLSUN.

Yeni bir yaşın evvel sıhhat, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE SENELERE…

Farkında mısın azıcık daha ihtiyarladın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın 

Dedim, diyorum ve bakiye dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU SENELER

Canım dostum iyi ki doğdun. Sıhhat, zafer, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana güzel bir ileti gönderebilmek, pırıl pırıl bir hayat dileyebilmek için. Doğum günün MÜBAREK OLSUN!

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün MÜBAREK OLSUN, Tüm hoşluklar seni bulsun! NiCE SENELERE…

Sıhhat zafer, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Mübarek Olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi çevresine aydınlık saçarak girdin yaşama. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin hakikat olması. Belki yanında değilim ama öğren ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Dünyada essiz bir hoşluk varsa o da kalbindedir. Yaşaminin bundan sonrası kalbinin hoşluğu gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Nice yıllar…

Hmmmm bu iletiyi neden sürüklüyorum, unuttum, inan hiç andırmıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum  Doğum günün mübarek olsun !

Yaşa.. Beğen.. Gül..! Bunlar beceriksiz olmasın hayatında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en hoşu seninle olsun. Nice mutlu, sevinçli ve hayat dolu yaşlara…

Bir sene daha bitti, ama durgun üzülme zaman tez geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda geriye baktığında umarım şahane bir seneydi dersin.. Tüm dileklerinin reelleşmesi dileğimle.. Nice senelere…

Bugün belki de çok bireyden doğumgünü iletiyi alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en değişiği zira tümüyle sevgiden ve arkadaşlıktan oluşmuş bir ileti. Sesim hoş olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu surattandır ki böyle kısa bir ileti sürüklüyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve sevinçli kal. Nice mutlu yaşlara…

Dikkat! Bu ileti sevgi, keyif ve iyi dilekler kapsamaktadır. Bir dakika için hayatın ve seni düşünen birinin olduğunun neşesini hisset ve mutlu ol! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir sene süresince hiç yitirme! Aşkta, parada, sıhhatte her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir yaşamda kime gerçekten “arkadaşım” diyebilirdim öğrenmiyorum. İyi ki dogdun. Nice mulu yaslara…

Dostlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini öğrenirsin. Bugün beni göremesen de öğren ki yanındayım… Senin gibi arkadaşa sahip olduğum için kendimi çok talihli seziyorum. Yaşamın tüm makûsluklarının senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki arkadaşımsın! Hep beraber nice yıllara… Doğumgünün mübarek olsun!

Sakın üzülme yaşamın süratine, en hoş seneler tez geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Suratında her zaman bir tebessümme olsun zira sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu senelere…

Bugün belki de çok bireyden doğumgünü iletiyi alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en değişiği. Zira bu iletinin her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Yaşamının her yarıyılında mutlu ve sıhhatli olmanı diliyorum. Tüm hayallerin reelleşsin, yaşam güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

Doğmanın kıymeti vefat, gençliğin kıymeti yaşlılık, sevginin kıymeti fedâkarlık, arkadaşlığın kıymeti paylaşmaksa; bugünün kıymeti andırılmaktır. Doğumgünün mübarek olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün mübarek olsun.

Doğduğun o müthiş gün bulutları aşarak, sanki bir güneş gibi çevresine aydınlık saçarak girdin yaşamımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu senelere..

Acı ve üzüntü bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların hakikat, mutlullukların ebedi doğum günün mübarek olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerinin hakikat, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olsun! Mutlu seneler…

Geleceğini oluşturarak hayatını tanımlayan her yeni günün bir evvelkinden daha hoş, tutkularına uygun ve mutluluk getirecek biçimde olmasını dilerim.. Nice hoş doğum günlerine..

İhtar! Bu ileti fazla sevgi, keyif ve iyi dilek kapsamaktadır. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu öğren ve neşesini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara..

Doğum günün mübarek olsun mutlu ol yıllarca, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene, karakollar beni alır sorgular gecelerce, hiç bekleme belki gelmem gelemem yıllarca..

Biraz kader, azıcık sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve zaferi de ilavelersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin reelleştiği bir ”yaşam pastası” yapabiliriz sanırım. Mutlu seneler dileğiyle..

Dünya’da eşsiz bir hoşluk varsa; o da kalbindedir. Yaşamının geri kalanı vicdanının hoşluğu gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Doğum günün mübarek olsun!

Yorumlar
ben mubeccel teyzeniz
benım toruna resımlı doğum mesajımı arıom oğlum
Admin
senin toruna güncel resimli doğum günü mesajları ekledik teyze oradan alabilirsiniz

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

64 Ziyaretçi