Okey uygulaması

Admin Tanıtım Yazıları 07.Oca.2022 12 görüntülenme 0 yorum

Okey oyna Uygulaması

Okey uygulamasına başlamadan önce Merhaba arkadaşlar tasarımının yeni bitmesi ile sizlere oynaa okey oyunu uygulamasını tanıtmak istedik

Screenshot 3

okey uygulaması

oynaa okey günümüzde google play store da yer alan uygulamalar arasına katılarak sektörde yerini almaya başlamıştır.

bu gün itibarıyla sizlerin android telefonlarınızdan kullanabileceğiniz okey oyunu uygulaması gplay storede aktif hale getirilmek için incelemeye alınmıştır.

bu incelemeler sonucunda bize bağlı bütün okey sitelerinde bu uygulamayı indirebilir.

dilerseniz google play üzerinden oynaa diyerek yada okey oyna diye aratarak uygulamamıza tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Okey Uygulaması içerisinde neler yapılabilir

Okey oynarken yapılacak olanlar ise tamamen saygı çervesinde oyuna dahil olabilir yada lobi alanında sohbete dahil olabilirsiniz uygulamada sadece oeky oyunu olmayıp dilerseniz sohbet edebilir dilerseniz de bir birinden kaliteli yayıncı dj lerden istekler isteyip müzik keyfi eşliğinde canlı okey oynayabilirsiniz.

uygulama içersinde hakkımızda bölümü olup hakkımızda kısmından bizim ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

extradan iletişim bilgileri olup bu iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

uygulama ile alakalı sorunlarda iletişim sekmesinden skype adreslerimizden bizimle iletişim kurup destek sağlarsanız memnun kalırız.

101 okey

okey ugyualaması hakkında

oynaa okey uygulaması tamamen kendimizin geliştirdiği ara yüzü ile google play store da yayınlanması için sunulmuştur.

bu yayınlama süreci yaklaşık 3-5 gün gösterilsede bu durum bizi gayet hoşnut etmiştir.

android üzerinde okey oyna ile yer alan oluşumumuz bu duruma göre ilerleyen sürelerde app store da iphone , apple kullanıcıları içinde pazarda yerini alacaktır.

Uygulamayı yüklediğiniz takdirde okey oyunu açılarak kayıtlı iseniz direk kullanıcı ve şifreniz ile giriş yapabileceksiniz.

Giriş yaptıkran sonra karşısına gelecek olan okey masaları ve oyuncular listesi oalcaktır bu alanda üst kısımda bulunana yeni masa butonuna tıklayarak ister kendinze ait masa açabilir oynayabilirsiniz isterseniz de masa açmış herhangi biri ile okey e dahil olabilirsiniz.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1246 Sözler

27 Üye

22 Ziyaretçi