Resimli Bayram Mesajları

Admin Özel Günler 01.May.2022 4293 görüntülenme 11 yorum

Merhaba değerli arkadaşlar bayram mesajları olarak sizler için hazırladığımız hem hareketli bayram mesajları hemde resimli bayram mesajları şimdiden sizler için hazırlamak istedik.

Ramazan bayramı ve kurban bayramın da uzakta bulunan sevdiklerinize, göremediğiniz sevdiklerinize bayram mesajları atarak onları böyle güel bir günde hatırladığını belirtmek karşı taraf için en güzel duygulardan birisidir. 

sizlerde bu duyguya ortak olmak için gerek resimli bayram sözleri gerekse hareketli bayram sözlerini arkadaşlarınızla ve sevdiklerizde paylaşmanız için bir birinden güzel mesajlar ekledik.

Sosyal medyalarda paylaşım yapmak için galeri sistemi ile bu resimli mesajlar daha net ve resim olarak sosyal medyalara ulaşmaktadır.

Merhaba arkadaşlar bayrama bir kaç gün kala sizler için hem hareketli bayram mesajlar hemde resimli bayram mesajları paylaşmak istedik didlediğiniz gibi sosyal medyalarda paylaşabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

2021 ramazan bayramı ne zaman ?

Ramazan Başlangıcı - 13 Nisan Salı

Kadir gecesi - 8 Mayıs Cumartesi

Ramazan Bayramı Arifesi - 12 Mayıs Çarşamba

Ramazan Bayramı 1. Gün - 13 Mayıs Perşembe

Ramazan Bayramı 2. Gün - 14 Mayıs Cuma

Ramazan Bayramı 3. Gün - 15 Mayıs Cumartes

2021 Bayram mesajları ve 2021 Ramazan bayramı mesajları , resimli bayram mesajları 

 

Kurban bayramınız mübarek olsun

Hareketli bayram mesajları

hareketli bayram mesajları 2

 

 

hareketli bayram mesajları 1

 

 

 

hareketli bayram mesajları

 

 

bayram mesajları

 

Resimli bayram mesajları ve resimli bayram sözleri

bayram mesajları 3

 

Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.

Mübarek Kurban Bayramı'nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kurban Bayramı'nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

 

bayram mesajları 2

 

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle kurban bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

 

bayram mesajları 1

 

Bu değerli Kurban Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 

Yorumlar
ŞEKERCİ DEDE
Bu bayramda mesajlarımızı buradan atıyoruz herkese şeker benden hareketli mesajları çok şirin durmuş big grin smiley
SUATSYLMZ
COK güzel olmuş ıyı bayramlar herkez sevdıklerıyle gecerımesıni dılerımmsmile smiley çok güzel hareketli bayram mesajları var
Admin
teşekkürler suat hayırlı bayramlar dileriz
Canan
Bu güzel resimli bayram mesajları için teşekkür ederim admin bey çok yardımcı oldunuz.
Admin
biz teşekkür ederiz nice bayramlara inş.
KaRaKuLe
ÖnceLikLe Tum isLam aLemin Ramazan Bayramı Mubarek oLsun . Sevgi birlik ve Beraberlik doLu nice güzel gunLere.. okeyataiLesi.. Güzel resimli bayram mesajları olmuş.
Admin
teşekkür ederiz hayırlı bayramlar
Aslı
Bu sene sevdiklerimizden ayrı kalsakta Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram dilerim..
Admin
coronavirüs sebebi ile malesef bayramlarda akrabalar ile birlikte olunamıyacak dileriz ki bu durum bir an önce bitsin.
Moderator
Sevdiklerimizle paylaşabileceğimiz hem resimli bayram mesajlarını hem yazılı bayram mesajlarını bir arada paylaşmanız gerçekten çok güzel.Emeğinize sağlık.
Admin
evet haklısnız istediğiniz şekilde paylaşımları yapabilirsiniz.

147 Yorum

1246 Sözler

27 Üye

24 Ziyaretçi