Selin Ciğerci Kimdir?

bk Biyografiler 30.Eki.2019 662 görüntülenme 0 yorum

selin ciğerci

Selin Ciğerci Kimdir?

2014 yılında ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 5 yıl önce geçirdiği ameliyatın ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. İşte Selin Ciğerci'nin hayatı...

Selin Ciğerci, biyografisi ile merak edilen isimler arasında yer aldı. Ciğerci, Zeytinburnu’da bir gecekonduda büyüdü ancak babasının işleri iyi gidince hayatı da değişti.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan Wipeout isimli programda da yarışan Selin Ciğerci, Demet Akalın ve Fatih Ürek'in de yakın arkadaşıdır. 

Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılında dünyaya geldi. Selin Ciğerci 35 yaşındadır.

Selin Ciğerci'nin ünlü bir hazır giyim markasının sahibi olan babası ilk cinsiyet değiştirme sürecinde kendisine tepkiliymiş ve maddi manevi kendisini reddetmiş. Daha sonra zaman içerisinde Ciğerci ve babası aralarındaki buzları eritmiş. 

SELİN CİĞERCİ EVLENDİ!  SELİN CİĞERCİ'NİN EŞİ KİM?

Demet Akalın, Fatih Ürek gibi birçok isimle yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyordu. Çıra ile Ciğerci yaklaşık 2 yıl süren mutlu beraberliklerini nikah masasına taşıdı.  Çiftin Beşiktaş'ta bir otelde düzenlenen düğün törenlerine aileleri ve yakın dostlarının yanı sıra çok sayıda ünlü isim de katıldı.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

31 Ziyaretçi