Sevdiğinize Duygusal Sözler

Admin Aşk Sözleri 29.Ağu.2019 553 görüntülenme 0 yorum

En Güzel Aşk Sözleri Kısa ve Öz

Sevdiğinize Duygusal Sözler

Hayatın ikilemi vardır benim için, arası yok. Ya seninle yaşayacağım bir ömür ya da yok olsun tüm dünya.

Her şey konuşmak değildir başka şeyler de anlatır aşkın varlığını, mesela saçın rüzgârda havalanır âşık olurum. Kirpiğin yere doğru döner, yanakların güzel kızarır âşık olurum. Bazen sadece susulur ve seni izlerim ben. Neden yok benim için her şey seni âşık eder durur bana.

Eskiye dair çok yaralarım vardı benim. İnsanlar kırdı geçti önemsemeden, yarama parmak bastılar. Sonra sen çıkageldin nedensiz. Yaralarım bir bir sarılı verdi, ben aşkı öğrendim. Geçmişe dair ne bir iz ne bir anı hiç biri yok artık. Varsa yoksa sensin.

Hayatımın güzel kahramanısın sen. Ne zaman başım sıkışsa, sevgi lazım olsa koca yüreğini getirir sunarsın önüme. Bende doya doya katarım sevgini kendime. Benim kahramanım dedim ya, çok iyi geldin hayatıma.

Yalnız bir kadın varmış. Sevgi arar dururmuş. Ama günün birinde beklenmedik bir zamanda yakışıklı bir adam elinden tutmaya karar vermiş kadının.
Kadın sevgiyle dolup taşmış. Sonra ne kadın yalnız kalmış ne de adam sevgisiz. Mutlu bir sonsuzluk başlamış.

Sen varsın ya, artık kimse beni yalnız bırakamaz.

Özlemden yanmak neymiş sendeyken öğrendim sevgilim. Fazla uzaklığa gerek yok ellerin benden azıcık uzak kalsa özlüyorum ellerini.

Ah be adam sana herhangi bir hediye değil, ömrüm armağan edilmeli.

Yaşanılan en güzel zaman, en tarifsiz duygumsun. Seni nasıl gördüğümü, sende ne bulduğumu görmesinler.

Mavi tutkudur bende. Ne kadar sevdiğimi en çok sen bilirsin. Ama akan suları durduran hatırlatmamı gerektiren bir şey var; maviyi en çok sende severim ben.

Şiir okuyan, kahve seven, beni dinlemekten keyif alan birine vuruldum ben. Aşkın varlığını kimse sorgulamasın bu yüzden.

Geceler uzun, ama aşk için kısalar. İnsan sevince zaman çok çabuk geçiyor. Neye uğradığına şaşırıyorsun adeta bakmışsın günler aylar yıllar geçmiş aşk boyunu aşmış.

Buluştuğumuz günü hatırlarım da apaydınlıktı gözlerin, beni dinlerken merak ettiğini görürdüm ve ben konuşurken mutlulukla seyrettiğine şahit olurdum. Üstünden zaman geçti bakıyorum hala aynı aramızdaki ilk günkü heyecan, ilk günkü tazelik.

Sen konuşurken dünyada bir şeyler oluyor biliyorum. Kuşlar cıvıldıyor, insanlar barışıyor, kızgınlar sakinliyor, sükûnet geliyor her yere. İyi geliyorsun sevgilim hem dünyaya, hem benim dünyama.

İnsan gül bahçesine girer de içi mutlulukta dolar, gözü gönlü açılır, kalbi bir hoş olur ya; sana aşkım aynen bu şekilde. Bakınca içim kıpırdıyor, duygularım sel oluyor, bahar geliyor kalbime.

Benim güzel kalpli, güzel huylu, güzel sevgilim. Bir ömür yanımda olur musun? Bu uzun yolda sana ihtiyacım var, ellerim yalnız başına kalmamalı, kalbim sevgisiz kurur gider, sen benim hayat arkadaşım ol da gerisi teferruattır benim için, her zorluğun üstesinden gelir, yollar aşar bitiririz.

Sevgilim buluşma zamanlarımızı iple çekiyorum. Saatler geçmiyor adeta, özlem alıp başını gidiyor. Kalbim yanında olmak istiyor sürekli. Günler bile bana haftalar gelirken, asla sensiz yapamayacağımı anlıyorum. Bu yürek seni delicesine seviyor.

Aşk, hasrettir.
Aşk, sadakattir.
Aşk, beklentidir.
Aşk, sabırdır.
Aşk büsbütün sensin.

Hiç kimseye bağlanmadım ona bağlandığım kadar. Ne kıskançlığı var ne kibri. Ne adaletsizliği var ne küçümsemesi. Ne yalancılığı var ne de başka kötü huyları. Mükemmelliğin tek bedende toplanmış hali gibi. Sanki varlığı beni kendine bağlayıp âşık etmekmiş ve bir ömrü beraber bitirmekmiş gibi geliyor. İyi ki var iyi ki böyle birine rastladım.

Aşk adamın sevgisinde, adamın, özverisinde yer alır. İkisi bir araya geldi mi dağlar denizlere taşınız, muhteşem bir aşk ortaya çıkar. Sana olan sevgim dağlardan yüksek, denizlerden fazla.

İnsanlar kaybetmekten korktuğu için sevmekten de çekiniyorlar. Oysa yanılıyorlar. Senin gibi çok sevebileceği, çok sevileceği biri girdi mi hayatına ne gam kalıyor ne tasa. Varsa yoksa vakitleri beraber geçirmek oluyor. Gerçekten sevince gitmek falan değil, kalmak için bahaneler buluyorsun aslında.

Ah aşkım, neden seninle balkonda oturup saatlerce sohbet etmiyoruz? Cam kenarları, kahveler, muhabbetler, sonbahar yaprakları bizi yan yana getirmek için varlar. Geçirecek çok zaman, öpüşecek çok anı, konuşacak çok konumuz var bence geç kalmayalım.

Herkes birbirine seni seviyorum diyebilir. Ama onlar ezbere söylüyorlar kimsenin benim kadar yoğun hissettiğini düşünmüyorum. Kalbim sen diye atıyor adeta, seni düşünsem birden hızlanmaya başlıyor, nereye baksam sen. Her saniye seni hatırlatacak nedenler buluyorum kendime, sevmeye devam etmek için. İyi ki sevdiğim de sevildiğim sensin.

Saçların sevgilim saçların, bir insana ancak bu kadar yakışırlar. Rüzgar eser kokusu burnuma gelir. Duyabileceğim en güzel kokudur bu. Varlığı sevgi yokluğu özlemdir. Niceleri vardır ki hepsini topla bir tek senin güzelliğine erişemezler. Yüreğimde yer etti saçların, bir ömür kokusunu duymam ümidiyle, seni seviyorum.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

183 Ziyaretçi