Sevgiliye Veda Mesajları

Admin Aşk Sözleri 28.Ağu.2019 59 görüntülenme 0 yorum

veda5

Sevgiliye Veda Mesajları

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Sessizliğin en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın hoşlandığım.

Hiç bu kadar uzun gitmedin öğrenmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! 

Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah bağışlar… Şayet bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim bağışlamam 

Makûs diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can bahtına fedaydı…seni cok beğeniyorum 

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliği coşacaksın.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de BEĞENECEKSİN !!! 

Beğendiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık kavrıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana. 

Vicdanına sevda eken, ayrılık biçermi,hoşlanan hoşlanılandan basitçe vazgeçermi, sen beni beğenme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi??? 
 

Dün semana bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, vazgeçtiğim yerden dönesin diye. Bırakılmazım gizeme sende iftiharı bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi harikuladeliğinle donat. 

Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek öğrenmeyen tutuşan içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Zira sen benim içimden söküp bir cinsli atamadığımsın YAR 
 

Bak yeniden soldu güneş yeniden akşam oluyor ömrümün bardağına sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim efkârlığım gelmezsen kahrolurum devrilirim sevgilim seni çok beğeniyorum 
 

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin yaşamından geçmiş oldun !!! 
 

Can Vermek dünyada unutulup gitmekmiş, can vermek bir kefen giymekmiş, can vermek o soğuk o vahim ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım hakikat can vermek “sensizlikmiş” 
 

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir yaşamdı bu…. 
 

Ben Sensizdim..! akşamın yanaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla beraber dağıtır ansızın her gün batımı.. 

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

147 Yorum

1243 Sözler

26 Üye

76 Ziyaretçi